Spordimuuseumi ajaveeb

20.07.2017

Lapse sünnipäev: mängumaa, elamuskeskus või muuseum?

Lapse sünnipäeva pidamine väljaspool kodu muutub igal aastal järjest populaarsemaks. Põhjuseid on erinevaid, mõnel juhul on tegemist selge vajadusega (näiteks pole kortermaja elanikel ruumi 15-20 lapse võõrustamiseks), mõne jaoks on oluline vaheldusrikkus, kolmandad lähevad „vooluga kaasa“. Meilt on päris tihti küsitud, kas lapse sünnipäeva pidamine muuseumikeskkonnas on ikka piisavalt lõbus, atraktiivne ja meeldejääv?
18.07.2017

Kas muuseumikülastus on liiga kallis?

Küsimus hinna kohta on miski, millele vastame igapäevaselt otse külastajale või andes vastavat infot kodulehe või mõne muu infokanali kaudu. Kahtlemata on hind üheks kriteeriumiks, mis võib saada takistuseks, või vastupidi, ajendada üht või teist paika külastama. Et pilti pisut selgemaks saada, võtsime hinnaküsimuse alljärgnevalt tükkideks lahti.  Ja teadmiseks ette – ilma taustsüsteemi arvesse võtmata on sellele küsimusele väga keeruline vastata.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2017 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 138 625 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks