Kes me oleme?

Kas teadsid, et Baltimaade suurim spordimuuseum asub Eestis, täpsemalt öeldes Tartus? Spordimuuseumi näol on tegemist atraktiivse elamusmuuseumiga, kus kõikidel spordisõpradel on võimalus ka ise käed külge panna ja end võitjana tunda. Spordimuuseum pakub põnevaid spordiloolisi elamusi nii peredele, gruppidele kui ka üksikkülastajatele. 
Muuseumist lähemalt

10 põhjust spordimuuseumi külastamiseks!

Põhjuseid Baltimaade suurima ja kaasaegseima spordimuuseumi külastamiseks on küllalt! Valisime klientide tagasiside põhjal välja kümme oluliseimat. 
Uuri lähemalt!

Asukoht

Rüütli 15, Tartu, 51007 

Asume kõigest lühikese jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist!
Kuidas tulla?

Piletihinnad

Muuseumipilet 11 €
Sooduspilet 7 €
Perepääse 24 €
Lapsed (8a ja nooremad) 0 €
Vaata kogu piletiinfot

Meie juures meeldis?


Jäta meile tagasiside

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks

Sündmused & Uudised

Vaata lisaks 
Uudis | 30.01.2023

GALERII | Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi sünnipäeva nädalavahetus

Spordimuuseumi 60. sünnipäeva pidustustel said harivatest ja aktiivsematest tegevustest osa nii suured kui väikesed. Vaata lähemalt kokkuvõtet toimunust ning suurt galeriid.
Sündmus | 28.01.2023 - 29.01.2023

Spordimuuseum tähistab 60. aastapäeva meeleoluka programmiga külastajatele

28. jaanuaril täitub 60 aastat spordimuuseumi asutamisest, mille raames toimuvate juubelipidustuste vältel saavad kõik külastajad kahe päeva jooksul osa nii uuest näitusest, liikuvatest tegevustest, töötubadest kui ka põnevatest külalistest spordimaailmas.
Uudis | 26.01.2023

Spordimuuseum ja tervisemuuseum edendavad liikumisaastal koolinoorte liikumisharjumusi ühises haridusprogrammis

Seoses käesoleva liikumisaastaga on kooliõpilastel võimalik tulla Tartusse Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse ning Tallinnasse Eesti Tervisemuuseumisse liikuma kutsuvatesse haridusprogrammidesse.


@spordimuuseum Instagramis