Kes me oleme?

Kas teadsid, et Baltimaade suurim Spordimuuseum asub Eestis, täpsemalt öeldes Tartus? Spordimuuseumi näol on tegemist atraktiivse elamusmuuseumiga, kus kõikidel spordisõpradel on võimalus ka ise käed külge panna ja end võitjana tunda. Spordimuuseum pakub põnevaid spordiloolisi elamusi nii peredele, gruppidele kui ka üksikkülastajatele. 
Muuseumist lähemalt

Spordi-muuseum uues kuues

2020. aastal läbis Spordimuuseum uuenduskuuri, samal sügisel said külastajad tutvuda juba uhiuue ekspositsiooniga. Euroopa kaasaegseim spordi-elamuskeskus pakub avastamisrõõmu tervele perele!

Asukoht

Asume Tartu kesklinnas, aadressil Rüütli 15 - vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist!
Kuidas tulla?

Piletihinnad

Muuseumipilet 9 €
Sooduspilet 6 €
Perepääse 20 €
Vaata kogu piletiinfot

Muuseumi-pood

Muuseumipoest leiab kingi nii väike kui suur spordisõber!
Tutvu tootevalikuga

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks

Sündmused & Uudised

Vaata lisaks 
Sündmus | 12.06.2021 - 12.06.2021

Jalkateemaline perepäev Spordimuuseumis!

Tänavu suvel pannakse pall mängu 2021. aasta jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel. Nõnda kutsumegi kõiki peresid osalema ühisüritusel, kus on võimalik näha professionaalset trikipallurit ning lahendada aardejahti. 
Uudis

Olümpiaakadeemia salvestas Spordimuuseumis taskuhäälingut

Mõni aeg tagasi külastas Eesti Olümpiaakadeemia meie muuseumit ja salvestas Kalle Voolaidi ning Neinar Seli osavõtul podcast'i. Nüüd on see kuulatav ja kättesaadav kõikidele huvilistele. 
Sündmus | 01.05.2021 - 30.05.2021

Kutsume noori suurele joonistusvõistlusele! (LÕPPENUD)

Sel aastal on kõikidel lastel võimalus joonistada Eesti olümpiasportlastele maskott, mis reisib koos atleetidega kaasa suvistele Tokyo olümpiamängudele. @spordimuusem instagram