Spordiseiklus

Kirjeldus: Spordiseikluse eesmärk on inspireerida lapsi tegelema spordiga ja sihte kõrgele seadma! Tule tee lõbusalt ja mänguliselt tutvust erinevate spordialadega, kus läbi põneva ja liikuva tunni saavad lapsed täiendada oma teadmisi endistest ja praegustest Eesti tippsportlastest ja kogeda, kuidas erinevad sportlased oma ala harrastavad? Kui palju peaks trenni tegema, et jõuda tippu? Mis saab siis kui saad vigastada? Lisaks saavad kõik lapsed end proovile panna muuseumis erinevate interaktiivsete atraktsioonidega ja osaleda põneval fotojahil, et õpitut kinnistada. Pärast programmi on võimalik muuseumis tutvuda ülejäänud muuseumiga, kus palju põnevat ees ootamas!

Kestus: 1,5- 2 h

Tellimine SIIT, telefonilt 53515699 või marju@spordimuuseum.ee


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2017 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 138 625 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks