Juhend muis.ee veebilehel Tallinna olümpiaregatiga seotud fotode vaatamiseks

1. Mine lehele www.muis.ee, vali avalehe menüüribalt "Otsing". Avaneval otsingulehel vali kindlasti "Detailne otsing".2.  “Detailse otsingu” lehel sisesta “KT” väljale suur F, “KS” väljale number 1118 ja lehe paremas servas vali rippmenüüst “Muuseum” Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum ning vajuta “Otsi”. 


3.  MuIS’i aknas avaneb vaade vastuvõetud museaalidega. Vajuta Sind huvitavale museaalile ja tutvu, mida meie koguhoidjad museaali kohta juba kirja pannud on ning lisa tagasiside vormi kaudu meile infot juurde.


4.  Avades näed sellist museaali kirjeldusvaadet. “Rohkem” nupu abil saad kuvada rohkem infot, “Tagasiside” vormi kaudu sisestada meile infot inimeste, kohtade ja sündmuste kohta või lisada meenutusi olümpiaregatist. NB! Kui soovid tagasi otsingulehele saada, kus oleks kuvatud kõik olümpiaregatiga seotud pildid, vajuta kindlasti “Tagasi otsingusse”! Vaata ka videjuhendit:Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks