Mälulahing tuleb taas!

03.10.2019
17. oktoobril alustab Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum Tartu Eedeni keskuse spordibaaris O’Learys taas põneva ja kaasahaarava „Mälulahinguga“!

„Mälulahing“ on mälumäng, kus saab ajusid ragistada ning vastata loogikale ja faktiteadmistele põhinevale 21. küsimusele. Sportlikest kalduvustest hoolimata on küsimused igast mastist, ulatudes tehnikast looduseni, geograafiast ajalooni, taimedest filmideni ja tagasi spordini.

Spordibaaris O’Learys on küllaldaselt ruumi ning mängijate elu muudab lihtsamaks suur hulk ekraane, kust saab „Mälulahingu“ kulgu jälgida. Loomulikult saab mängu ajal nautida kvaliteetset märjukest ja ka söögipoolist!

Mälumängu koostajateks on aastatepikkuse kogemuse ja tunnustatud kvaliteediga Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi meeskond koosseisus: Kalle Voolaid, Rait Männik, Urmet Paloveer, Siim Randoja, Toomas Koitmäe ja Priit Tõnisson.

Kolm esimest meeskonda saavad premeeritud Eedeni keskuse O`Learyse poolt. Samuti toimub terve mälumängusarja vältel punktide arvestamine ka hooaja lõikes. Seega on kõige kasulikum käia enda tiimiga igal „Mälulahingu“ mälumängul, et hooaja lõpuks koguda kõige enam punkte ja võita endale veelgi vägevamaid auhindu.

Vaheauhinnad:
  • 1.  Koht – 1 tund bowlingut ja 20€ O’Learyse kinkekaart
  • 2. Koht – 20€ O’Learyse kinkekaart
  • 3. Koht – 10€ O’Learyse kinkekaart

Lõpuauhinnad:
  • 1. Koht – 150€ O’Learyse kinkekaart
  • 2. Koht – 100€ O’Learyse kinkekaart
  • 3. Koht – 50€ O’Learyse kinkekaart

Osalustasu 3€ ühe inimese kohta.

Lisainfot „Mälulahingu“ kohta saad: urmet.paloveer@spordimuuseum.ee

Mälumängul näeme!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2017 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 138 625 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks