Spordimuuseumit külastab noor kümnevõistleja Karel Tilga

04.06.2018

Eesti Spordiajaloo Seltsi korraldamisel on neljapäeval, 7. juunil kell 12.00 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis (Tartu, Rüütli 15) kohtumine hiljuti Götzises 8101 punkti jõudnud noore kümnevõistleja Karel Tilgaga ja tema treeneri Jaan Tiitsaarega.

Kuulda saab värskeid mujeid võistlusest ja meenutusi ka kaugematest aegadest. Samuti saavad vastuse külaliste küsimused.

Oodatud on kõik spordihuvilised!

1. jaanuaril 2017 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 138 625 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.