Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis leiab aset erakordselt lõbus võistlus inimlauajalgpallis! Tartu tudengipäevade raames võtavad mõõtu õppurid, kes peavad üksteisega maha vägevad matšid meie erilises jalgpallimängus.

Tegemist on tavalisele lauajalgpallile sarnaneva mänguga, kus nuppude asemel on päris inimesed. Omavahel võtavad mõõtu 5 liikmelised võistkonnad, kes saavad mänguaega 3+3 minutit, et endast kõik anda. Turniiri alguses loositakse välja alagrupid, milles võistkonnad omavahel mõõtu võtavad. Iga alagrupi I koht saab edasi finaali ja alagrupi II koha võitjad võistlevad III koha nimel.

Finaalipääsejaid ootavad auhinnad.

Registreeri end kohe, sest võistkondade arv on piiratud!  Registreerimiseks saada osavõtusoov hiljemalt 16. septembriks aadressile urmet.paloveer@spordimuuseum.ee

Osalutasu on 5€ võistkonna peale. Makseinfo saadetakse peale registreerimist.

Hoia silma peal ka sündmuse Facebooki lehel!

Üritus kuulub Tartu Tudengipäevad: sügis 2019 kavasse. Vaata lähemalt www.studentdays.ee.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks