Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum pakub gruppidele alates kümnest inimesest lõbusaid ja harivaid töötubasid erinevatele vanuseklassidele.


Lasteaed

  • Kõik mängu – pallimänguteemaline programm muuseumis, mille käigus uurime lähemalt pallimängude maailma läbi elamusnäituse „Kõik mängu“. Programmi juurde kuulub ka töötuba. Alates 5. eluaastast.
  • Memory - Selles töötoas meisterdame ise miniversiooni tuntud lauamängust. Osalejatel on võimalik valida erinevate piltide vahel ning kujundada omanäoline mäng. Töötuba sobib alates 5. eluaastast.

I kooliaste

  • Memory - Selles töötoas meisterdame ise miniversiooni tuntud lauamängust. Osalejatel on võimalik valida erinevate piltide vahel ning kujundada omanäoline mäng.

  • Võtmehoidja - Tee ise endale äge ja sporditeemaline võtmehoidja! Midagi keerulist ei ole, vaja vaid natuke loovust. Võtmehoidja saad kaunistada näiteks oma lemmikpalli kujutisega.

  • Helkur  - Pimedal ajal ei ole kunagi ükski helkur üleliia. Ole nähtav! Meie juures saad endale meisterdada helkuri, mille saad ise kujundada oma soovi järgi. Abiks saad kasutada erinevaid, muidugi sporditeemalisi šabloone ja pilte. 

II kooliaste

  • Võtmehoidja - Tee ise endale äge ja sporditeemaline võtmehoidja! Midagi keerulist ei ole, vaja vaid natuke loovust. Võtmehoidja saad kaunistada näiteks oma lemmikpalli kujutisega.

  • Helkur Pimedal ajal ei ole kunagi ükski helkur üleliia. Ole nähtav! Meie juures saad endale meisterdada helkuri, mille saad ise kujundada oma soovi järgi. Abiks saad kasutada erinevaid, muidugi sporditeemalisi šabloone ja pilte.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks