ALANUD ON REGISTREERIMINE 2022. AASTA PROGRAMMIDESSE!

 

Päkapikumaa toob lastele jõulusära silmadesse!

Lasteaialastele ja algklassiõpilastele mõeldud Päkapikumaa on olnud Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi populaarne traditsioon juba 20 aastat ning rõõmustanud selle aja jooksul juba tuhandeid mudilasi! Sel aastal toimetavad päkapikud taas ja seda eelmisel aastal uuenenud põneval ja õdusal jõulumaal!

Spordimuuseum avab ka tänavuseks pühadeperioodiks maagilise päkapikumaa! Lapsi ootab ees lõbus jõuluseiklus, mille jooksul saab:

  • kuulata põnevat jõululugu;

  • mängida päkapikkude lemmikmänge;

  • meisterdada vahva mälestusmeene.

Programm sobitub noortele lasteaiast kuni 3. klassini. Kooligrupiga pääseb tasuta kaasa 2 ning eelkooliealistega 3 saatjat. 

Jõuluprogramme on võimalik külastada vahemikus 28.11 – 23.12 esmaspäevast reedeni algusaegadega 9:30, 11:30, 13:30 ja 15:30. Programmi kestus on 1 tund 30 minutit ning piletihind inimese kohta 7 eurot. 

Kuna päkapikumaa on aastate jooksul kujunenud väga populaarseks, soovitame broneerida sobiva aja oma rühmale või klassile võimalikult varakult. Nii võib kindel olla, et leiate külastuseks sobivaima variandi!

Päkapikumaale aja broneerimiseks kirjuta aadressile info@spordimuuseum.ee või helista telefoninumbrile 730 0750 või 5333 8188

Kohtumiseni jõuluseiklusel!

 

Registreeri ennast päkapikumaale alumisel vormil:

Email again:

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks