Atraktsioonide rentimine

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi üheks missiooniks on pakkuda kõikidele inimestele meeldivaid mälestusi ning aktiivset tegevustikku. Oleme eelkõige elamuskeskus, kus väga suur roll on atraktsioonidel, mis aitavad silmaringi avardavaid teadmisi läbi lõbusate käed külge tegevuste lihtsamini kinnistada. Olgem ausad, pole midagi toredamat kui konkureerida oma parima sõbraga reaktsiooniseinal ja võrrelda hiljem teineteise tulemusi.

Nõnda olemegi loonud võimaluse, et tükike spordimuuseumit saab igal ajahetkel laenata mõnele sünnipäevale või firmaüritusele. Alumisest osast leiate nimekirja, milles on välja toodud renditavad atraktsioonid. Valige sobiv variant ning andke meile soovist teada. Üheskoos saame viia planeeritava koosviibimise järgmisele tasemele.

Enne lõbutsema asumist jagame kasutajatele põhjalikud instruktaažid, kuidas seadmeid õigesti kasutada ja hoida.

NB! Täpsema informatsiooni rentimise, transpordi ning hindade kohta saate aadressilt info@spordimuuseum.ee või helistage numbrile (+372) 730 0750.


Valikus on:

Reaktsioonisein

Rektsioonisein esitab väljakutse poole minuti jooksul kustutada võimalikult palju tulesid. Hetkel on spordimuuseumi rekordiseina omanik sõudja Jüri-Mikk Udam, kes suutis ära kustutada 60 tulukest! Meie abiga saab samasuguse kaliibriga superstaar olla igaüks, sest ükski rekord pole kivisse raiutud. Seega võivad nii noored ning vanad huvilised näpud soojaks teha, põlvest kükki lasta ja ületada senised tippresultaadid. Kes teab, äkki oled just sina oma väliürituse täht, kes sõudja Jüri-Mikk Udami tulemuse ületab ning uueks reaktsiooniseina kuningaks tõuseb?


Täpsuspüss

Täpsuslaskmine on Eesti mõistes üsnagi eksootiline ala, kohalikul tasandil on üheks peamiseks suurkujuks Euroopa meister Peeter Olesk. Tema suutis näiteks 2013. aasta juunioride EM-il tabada 25 meetri pealt sihtmärki nõnda hästi, et pälvis võistluse lõpuks kuldmedali. Sinul pole nii kaugele vaja minna, piisab vaid 5 meetrist, et koguneda semudega lamamismati ümber ning selgitada välja täpseima silmaga liige. Tõmba sügavalt hinge, lae laserrelv ja keskendu, sest viis sihtmärki ootavad kustutamist!


Vehklemissein

Vehkelmissein on vehklejate treeningvahend ja on mänginud oma rolli ka Eestile olümpia kõige kirkamate medalite võitmises. Reaktsiooniseinal on Sinu ülesandeks mõõgaga võimalikult kiiresti  tabada süttinud tulukesi, mille järel seadeldis näitab tabamuste arvu ja aega, mis kulus tulukesele pihta saamiseks. Seega kehastu mõneks meie olümpiavõitjaks või musketäriks ja demonstreeri kaaslastele enda hiilgavaid oskuseid!
Tasakaalulaud

Atraktsioon, millel on alustanud on sportlasteed ilmselt enamik (ekstreem)sportlasi - tasakaalulaud. Pane proovile ka enda tasakaalu hoidmise oskus, sest esmapilgul lihtsana näiv atraktsioon on tegelikult keerulisem, kui arvata oskad!Küsi lisainfot või tee broneering:
Email again:

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks