Ruumide rent

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis on head võimalused rentida konverentside, seminaride, esitluste, firmaürituste korraldamiseks ning erinevate tähtpäevade tähistamiseks erineva suuruse ja hinnaga ruume Tartu kesklinnas. Olemas on konverentsitehnika (PA kõlarid, projektor ja ekraanid jne). 

Tugevda meeskonnavaimu läbi erinevate käed-külge tegevuste ja proovilepanekute. Meie muuseumi pinnal on enam kui kümme interaktiivset spordilahendust ja paindlikud võimalused ruumide kasutuseks.

Ruumide rentKohvikuruum 

Kohvikuruum (44 m2) keldrikorrusel on ideaalne täiskasvanute ja laste sünnipäeva või muu tähtpäeva pidamiseks. Lisaks peoruumile on hinna sees privaatse köögiruumi kasutamine (22 m2 ). Samuti on külalistel võimalus spordimuuseumit avastada ja leida palju põnevaid interaktiivseid eksponaate ja vanaaegseid spordivahendeid, mis sündmuse veelgi meeldejäävamaks muudavad. Ruumi saab rentida ka õhtustel aegadel. Kokkuleppel on võimalik kauem pidutseda.

Istekohti: 30
Hind: 20€/h    

NB! Õhtustele aegadele (alates kl 18:00) kehtib eraldi hinnakiri. Täpsema informatsiooni saamiseks ja ruumi rentimiseks võtta ühendust: info@spordimuuseum.ee.

Seminariruum 

Seminariruum (90 m2) on ideaalne akadeemilisemat laadi ürituste korraldamiseks. Ruum on valgusrikas ja olemas on vajalik tehnika koolituste, seminaride ja koosolekute läbiviimiseks. Võimalikud on ürituse tüübist sõltuvad ruumilised ümberpaigutused, näiteks mälumängude või rühmatööde tarbeks.

Istekohti: teatrisaali stiilis - 50,  klassiruum - 18, koosolek - 20, u-kujuline - 18
Hind: 20€/h , 120€/päev

Kohvipauside menüü
      

NB! Õhtustele aegadele (alates kl 18:00) kehtib eraldi hinnakiri. Täpsema informatsiooni saamiseks ja ruumi rentimiseks võtta ühendust: info@spordimuuseum.ee.


Ruumide rentMuinaskelder

Muinaskelder (ca 100m2) on isemoodi ja huvitav sündmuste pidamise koht, millele peab kindlasti enne broneerimist oma silma peale viskama - ajalooline vanade müüridega sopiline keldriruum võib sündmusele anda just puuduoleva efekti.

Hind: kokkuleppel 

NB! Õhtustele aegadele (alates kl 18:00) kehtib eraldi hinnakiri. Täpsema informatsiooni saamiseks ja ruumi rentimiseks võtta ühendust: info@spordimuuseum.ee.

Ruumide rent


Ruumide rentimisel arvestame ka erisoovidega! Küsi hinnapakkumist: info@spordimuuseum.ee

Samuti oleme avatud kõikvõimalikele koostööpakkumistele. 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks