Ruumide rent

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis on head võimalused rentida konverentside, seminaride, esitluste, firmaürituste korraldamiseks ning erinevate tähtpäevade tähistamiseks erineva suuruse ja hinnaga ruume Tartu kesklinnas. Olemas on konverentsitehnika (PA kõlarid, projektor ja ekraanid jne). 


Kohvikuruum 

Kohvikuruum (44 m2) keldrikorrusel on ideaalne täiskasvanute sünnipäeva või muu tähtpäeva pidamiseks. Lisaks peoruumile on hinna sees privaatse köögiruumi kasutamine (22 m2 ). Samuti on külalistel võimalus spordimuuseumit avastada ja leida palju põnevaid interaktiivseid eksponaate ja vanaaegseid spordivahendeid, mis sündmuse veelgi meeldejäävamaks muudavad. Ruumi saab rentida E-T 9:00-17:00 ja K-P 9:00-18:00. Kokkuleppel on võimalik kauem pidutseda.

Istekohti: 30
Hind: 35€/h, 150€/päev    

NB! Õhtustele aegadele (alates kl 18:00) on hinnad 50% kallimad. Täpsema informatsiooni saamiseks ja ruumi rentimiseks võtta ühendust info@spordimuuseum.ee või helistage 730 0750.

Seminariruum 

Seminariruum (90 m2) on ideaalne akadeemilisemat laadi ürituste korraldamiseks. Ruum on valgusrikas ja olemas on vajalik tehnika koolituste, seminaride ja koosolekute läbiviimiseks. Võimalikud on ürituse tüübist sõltuvad ruumilised ümberpaigutused, näiteks mälumängude või rühmatööde tarbeks. Ruumi saab rentida E-T 9:00-17:00 ja K-P 9:00-18:00

Istekohti: teatrisaali stiilis - 50,  klassiruum - 18, koosolek - 20, u-kujuline - 18
Hind: 35€/h , 150€/päev
      
NB! Õhtustele aegadel (alates kl 18:00) on hinnad 50% kallimad. Täpsema informatsiooni saamiseks ja ruumi rentimiseks võtta ühendust info@spordimuuseum.ee või helistage 730 0750.


Ruumide rent

 


Ajalooline võimla

Ajalooline võimla (116 m2) on küll igapäevase kasutuskorra kohaselt üks püsiekspositsiooni tõmbenumbreid ja olulisi elemente, kuid tänu ruumikusele ning tehnilistele lahendustele (projektori olemasolu, esitlusekraan jne) saab seal pidada ka koosolekuid või seminare. Ägeda ja detailiderohke miljööga pind sobib nii formaalseteks üritusteks kui lihtsakoelistemaks kokkusaamisteks (nt filmiõhtud). Rentimine on võimalik muuseumi lahtiolekuaegadel K-P kell 10-18 või kokkuleppel.

Seoses COVID-19 levikuga on võimalik organiseerida hajutatud istumine, nõnda saavad inimesed endiselt koguneda ning mõnusat aega nautida. Ventilatsioonisüsteem tagab järjepideva õhuvahetuse. 

Hind: 60€/h


NB! Õhtustele aegadel (alates kl 18:00) on hinnad 50% kallimad. Täpsema informatsiooni saamiseks ja ruumi rentimiseks võtta ühendust info@spordimuuseum.ee või helistage 730 0750.


Ekstreemspordisaal

Tegemist on spordimuuseumi vaieldamatult suurima ruumiga (135 m2 ), kus paiknevad argiselt rändnäitused. Saal on perfektne koht, et pidada esinduslikke ja mitmekülgseid koosviibimisi, samuti suudab see mahutada suurel hulgal inimesi. Nii võibki näiteks ühes otsas olla toitlustuslaud ning teises jällegi konverentsiala. Sarnaselt eelnevate rendipindadega on ka siin võimalus kasutada modernset esitlustehnikat (projektor jne). Rentimine on võimalik muuseumi lahtiolekuaegadel K-P kell 10-18 või kokkuleppel.

Seoses COVID-19 levikuga saab organiseerida hajutatud istumise, niiviisi saavad inimesed endiselt koguneda ning mõnusat aega nautida. Ventilatsioonisüsteem tagab järjepideva õhuvahetuse.

Hind: 60€/h

NB! Õhtustele aegadel (alates kl 18:00) on hinnad 50% kallimad. Täpsema informatsiooni saamiseks ja ruumi rentimiseks võtta ühendust info@spordimuuseum.ee või helistage 730 0750.Ruumide broneeringud ja küsimused saad kiirelt edastada ka allpoolse vormi vahendusel. 

Email again:

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks