Muuseum pakub koolidele, huviringidele, lasteaedadele, spordiklubidele jt programmi "Spordimuuseum tuleb külla!", mis pakub täiendust õppekavale, aga ka vaheldust ning põnevust. Programmi kava pannakse kokku iga küllakutsuja eripärasid ning soove arvestades. Üldjoontes pakutakse aga vaatamiseks spordialaseid rändnäitusi, peetakse loenguid, tutvustatakse muuseumitööd ja spordi olemust. Kavas on teemakohased viktoriinid, kus parimatele jagatakse auhindu jne.

Küllakutse hind on 135 eurot, Tartu lähiümbruses (kuni 40 km) hind kokkuleppel. Hind sisaldab transpordikulusid, programmi ettevalmistamist, auhindu jmt.

Täpsemat infot saab e-posti aadressil info@spordimuuseum.ee või telefonil 730 0753.

Seiklusretk Eestimaa spordiradadel

Meid on võimalik kutsuda erinevatele üritustele sportlikku ja lõbusat kogupereseiklust korraldama. Programm sisaldab endas sportlikku rada, mille erinevates punktides ootavad läbijaid ülesanded. Proovida saab nii jõudu kui osavust, koostööd kui nutikust. Meeleolukad lisaülesanded "Villase viskamine", "Lulli löömine" ja "Meele heide" pakuvad põnevat lisapinget. Sportlik rada sobib nii väikestele lastele kui täiskasvanutele ning eriti hästi peredele. Raja kõik punktid läbinud saavad omale rajapassi märked ning pretendeerivad auhindadele.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2017 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 138 625 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks