Ekstreemsport

1.-9. klass

Programmis avastame erinevaid ekstreemspordialasid, Eesti ekstreemsportlasi (sh olümpiamedali võitnud Kelly Sildaru) ning spordimuuseumile omaselt saab proovile panna ka oma võimeid. 

Programm pakub rohkelt elamusi nii õpilastele kui õpetajatele ning aitab paremini mõista, millistes tingimustes sportlased võistlevad. Just ekstreemspordialadel on tulevikus kindel koht – tule proovi ise järele, milline võiks olla sinu ala!?

  • 1.-3. klassile kohandatud programmis saavad õpilased meisterdada endale puidust surfilauakujulise võtmehoidja.
  • 4.-9. klassile kohandatud programmis saavad õpilased uusi teadmisi ekstreemspordist liikuvalt ja mänguliselt digikaaslasega ekstreemspordi näitust avastades.

Pärast tegevuse lõppu on õpilastel vaba aeg, et avastada ka muuseumi teisi näituseid ja interaktiivseid atraktsioone.

Programmi põhiosa kestus: 1 tund

Tellimine SIIT, telefonilt 5333 8188 või haridus@spordimuuseum.ee

NB!
Programmi on võimalik tellida ka inglise keeles.
Lõuna spordimuuseumis!

Pärast külastust on võimalik gruppidel ettetellimisega muuseumis lõunat süüa.

Hind: tervislik wrap ja magustoit kokku 7 eurot inimene.

  • Lõunasöögi soovi palume ette teatada vähemalt 1 nädal enne külastust
  • Sööjate lõpparvu palume kinnitada kõige hiljem 2 päeva enne külastust
Lõunapakkumise menüüga saab tutvuda SIIN!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks