Elamuslikud haridusprogrammid ja ekskursioonid spordimuuseumis!


Spordimuuseum pakub väga erinevaid võimalusi kõikides vanustes lastele ja noortele hariduslikest programmidest töötubadeni.  Tee enda jaoks õige valik, tutvudes võimalustega allpool. 

Haridusprogramm 
Lasteaiagruppidele ja 1.-12. klassidele mõeldud õppeprogrammid, mis on välja töötatud koostöös õpetajatega, eesmärgiga pakkuda väljaspool klassiruumi sisukaid ja lahedaid koolitunde, mis toetaksid ja täiendaksid ainekavasid sportlikust vaatenurgast. Anname võimaluse eesti keelt, ajalugu, matemaatikat, füüsikat, terviseõpetust ja mitmeid teisi õppeaineid kogeda efektiivselt ja huvitavalt interaktiivses keskkonnas, motiveerides õpilasi liikuma ja tervislikke eluviise harrastama.
Tutvu haridusprogrammidega lähemalt siin.
 

NB! Haridusprogramme ei toimu nädalavahetustel ja ka jõuluperioodil, kus tehakse vaid jõuluprogramme.

Haridusprogrammi hinnaks gruppidele (alates 10 inimest) on kooliõpilastel 6 eurot ja lasteaialastel 3 eurot (välja arvatud jõuluprogramm, hinnaga 6 eurot laps). Hinnad sisaldavad ka üldist muuseumikülastust. Õpetaja saab õpilastega kaasa tulla TASUTA!

Ekskursioon
Sukeldu oma ala spetsialistidega spordiajaloo maailma. Külastajad viiakse muuseumis paikadesse, mis tavakülastajale suletud on. Õpilastele ei ole tegemist tavapärase giidituuriga - ekskursiooni jooksul seotakse spordiajalugu mõne ajaloolise perioodi (näiteks külm sõda) või ühiskondliku kategooriaga (näiteks propaganda). 

Tutvu ekskursioonidega lähemalt SIIN.


Ekskursiooni hinnaks on 15 eurot (maksimaalselt 25 inimest), mis tasutakse tavalisele muuseumipiletile lisaks. 

Töötuba
Spordimuuseumis saab ka meisterdada – treeningpäevikust kuni olümpiamedalini välja. Hinnad on olenevalt töötoast 2-4 eurot. Loe lähemalt erinevate töötubade kohta SIIT!

Külastus
Muuseumit on loomulikult võimalik külastada ka selleks, et näha, katsuda ja avastada spordimaailma omal käel. Sooduspilet õpilasele maksab 5 eurot. 

Olete kaugemalt tulemas? Pole vaja muretseda! Organiseerime turvalise ja mugava bussi kogu klassile.  Broneeri aegsasti, sest erihinnaga transpordipakkumine kehtib kuni vabu busse jätkub!


Võimalikud on erinevad kombinatsioonid, näiteks ekskursioon ja haridusprogramm või ekskursioon koos töötoaga. Selliste kombinatsioonide puhul on võimalik kokku leppida erihind kirjutades info@spordimuuseum.ee


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks