Raamatukogu

NB! Raamatukogu on avatud, kuid palume külastussoovist teada anda vähemalt 24 tundi varem telefonil 730 0750 või info@spordimuuseum.ee!

Eesti Spordi-ja Olümpiamuuseumi raamatukogu on üks paljudest muuseumi kogudest sisaldades üle 25 000 spordialase trükise. Raamatukogus on võimalik tutvuda ka spordimuuseumi arhiivkogus leiduvate materjalide - käsikirjade, diplomite ja mitmesuguste dokumentidega.

Kõikide materjalidega saab töötada kohapeal, kojulaenutust ei toimu. Võimalik on teha koopiaid. Koopiatööde ja teiste teenuste hindu vaata raamatukogu ja arhiivi kasutamise korrast. WiFi internetiühendus on raamatukogu kasutajatele tasuta.

Alustatud on trükiste sisestamist elektronkataloogi, millega saab tutvuda aadressil www.lugeja.ee

Täpsem info raamatukogu ning muuseumis leiduvate trükiste kohta:

Kaarel Antons
peavarahoidja
E-mail: kaarel.antons@spordimuuseum.ee

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks