Atraktsioonide rent

Reaktsioonituled

Reaktsioonituled

Mobiilsed ning taskusse mahtuvad reaktsioonituled treenimiseks ja mängimiseks kodus, sünnipäeval, metsas või treeningul!
Reaktsioonisein

Reaktsioonisein

Reaktsioonisein esitab väljakutse poole minuti jooksul kustutada võimalikult palju tulesid ja seeläbi testida oma reaktsioonikiirust!
Vehklemissein

Vehklemissein

Sinu ülesandeks on mõõgaga võimalikult kiiresti tabada süttinud tulukesi, mille järel seadeldis näitab tabamuste arvu ja keskmist aega, mis kulus tulukestele pihta saamiseks.
Tasakaalulaud

Tasakaalulaud

Atraktsioon, millel on alustanud sportlasteed ilmselt enamik (ekstreem)sportlasi - tasakaalulaud.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks