Spordimuuseumi töötoad sobivad igas vanuses meisterdamishuvilistele!


TELLIMINE

Töötoad tellimiseks on mõeldud gruppidele alates 10 inimest ja neid on võimalik tellida ka juhul, kui muuseumi väljapanekut uudistada ei soovita. Nii on töötoad toredaks vahepalaks näiteks lasteaialastele!


Kujunda ise torusall!
Hind: 4 eurot osaleja

Tule ja joonista torusallile ise oma muster – nii võid kindel olla, et kellelgi teisel samasugust ei leidu. Torusallist võib saada nii peapael, sall, müts, patsikumm – kindel on, et kasutust leiab see sportimisel igati!

Töötuba sobib alates 9. eluaastast. Olümpiamedali meisterdamine
Hind: 3 eurot osaleja

Meisterda ise olümpiamedal, millega pärast lahedaid seikluseid meie muuseumis end autasustada!
Töötuba sobib 5-10-aastastele lastele. Pallivurr: meisterdame ja võistleme!
Hind: 2 eurot osaleja

Meisterdame endale ise sporditeemalise vurri! Töötoa käigus valmistab iga laps endale nööriga vurri, mille saab kaunistada oma lemmikpalli järgi. Kui vurr valmis, saab omavahel võistelda - kes suudab oma vurri kõige kauem töös hoida?! Töötuba sobib 5-10-aastastele lastele.  Olümpia lauamängu meisterdamine
Hind: 4 eurot osaleja

Tule meisterda omale vahva lauamäng, kus teeme ise nupud, mängulaua ja paneme paika mängureeglid, et saaks alata olümpiateemaline seiklus! Töötuba sobib 5-10-aastastele lastele.  Spordimagnetite meisterdamine
Hind: 3 eurot osaleja
 
Uurime, millised erinevate mängude pallid välja näevad ja meisterdame omale vahvad pallikujulised magnetid, mis jäävad lastele toredaks meenutuseks muuseumikülastusest. Töötuba sobib 5-10-aastastele lastele.  


            

Küsi lisainfot - 5333 8188 või kirjuta meile alloleva vormi abil!

Email again:

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks