Korralda privaatüritus Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis!


Spordimuuseumi "Eesti Spordi Lugu" saal privaatürituseks

Korralda oma firmapidu või muu sündmus spordimuuseumis väljaspool muuseumi lahtiolekuaegu (E-P alates 18:00) ning muuseum on eksklusiivselt sinu seltskonna päralt! 

Muuseumi esinduslikku saali saate kasutada näiteks peoks, konverentsiks või laudadega vastuvõtuks! Spordimuuseumi mitmekülgne püsinäitus pakub Sinu seltskonnale lustlikku meelelahutust, hasarti aga ka põnevaid avastusi Eesti spordiloost.

Spordimuuseumi privaatürituse ruum

Pakett hinnaga 750 € sisaldab kogu muuseumi renti kolmeks tunniks kuni 50le külalisele.  Igale lisanduvale külalisele on pilet hinnakirja alusel ning pärast 3 tundi on iga lisanduv tund 150 €.

Lisaks on võimalik tellida:

  • programme lastele ja täiskasvanutele
  • töötubasid
  • jõuluperioodil spordimuuseumi vahva jõuluvana

Registreeringu või infopäringu saad teha allpoolsel vormil:
Email again:

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks