Rändnäitused

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum pakub võimalust kasutada erinevatel üritustel meil juba valmisolevaid rändnäituseid. Näituste kasutamise tingimused ja hind on kokkulepppelised.


Koostöös Eesti Olümpiaakadeemiaga on spordimuuseumil valminud 4 rändnäitust (lisainfo saamiseks kliki rändnäituse nimel):

Kõik koolid saavad neid näituseid laenutada tasuta, kooli kanda jäävad ainult transpordikulud. Kõikide teiste huviliste puhul kehtivad kokkuleppehinnad.

Kirjuta meile ja uuri lisa! 
Email again:

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks