Ruumide rent

Kohvikuruum

Kohvikuruum

Kohvikuruum (44 m2) keldrikorrusel on ideaalne täiskasvanute sünnipäeva või muu tähtpäeva pidamiseks.
Seminariruum

Seminariruum

Seminariruum (90 m2) on ideaalne akadeemilisemat laadi ürituste korraldamiseks.
Ajalooline võimla

Ajalooline võimla

Ajalooline võimla (116 m2) on küll igapäevase kasutuskorra kohaselt üks püsiekspositsiooni tõmbenumbreid ja olulisi elemente, kuid tänu ruumikusele ning tehnilistele lahendustele (projektori olemasolu, esitlusekraan jne) saab seal pidada ka koosolekuid või seminare.
Võitluskunstide saal

Võitluskunstide saal

Tegemist on spordimuuseumi vaieldamatult suurima ruumiga (135 m2), mis on perfektne koht, et pidada esinduslikke ja mitmekülgseid koosviibimisi.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks