E-õpe

UUS! Olümpia avastamistund
Lasteaed-9.klass

UUS! Olümpia avastamistund

Kutsume kõiki lasteaia ja kooligruppe avastama põnevat nii olümpiaajaloost, -tänapäevast, sümbolitest kui esemetest!
Eesti spordikangelased
4.- 9. klass

Eesti spordikangelased

Programmis räägime Eesti ajaloo perioodidest (enne Vabadussõda, esimene iseseisvusaeg, nõukogude periood ning taasiseseisvumine) läbi Eesti spordikangelaste elulugude.
Ühiskond ja sport
7. klass - gümnaasium

Ühiskond ja sport

Programmis selgitame ja avame spordiajaloo näidete abil kooli ajalootunnis käsitlevate 20. sajandi maailma ja Eesti poliitilise ajaloo suuremaid muutusi.
Spordi roll nüüdisaja ühiskonnas
Gümnaasium

Spordi roll nüüdisaja ühiskonnas

Programmis arutleme maailma spordis leiduvaid erinevaid aspekte: naiste sport, vähemusrahvused, erinevate religioonide ja ideoloogiate mõjud spordis.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks