Ülipopulaarne päkapikumaa kutsub taas osalema!

Lasteaia ja 1.-3. klassi koolilapsed on ka sel aastal oodatud Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse, et kogeda põnevat ja sportlikku jõuluprogrammi! Tõelist jõuluhõngu täis programmi vältel saavad lapsed: 

  • kuulda uut ja põnevat jõululugu  
  • mängida vanu mänge, mida päkapikud väga armastavad  
  • meisterdada omale mälestuseks vahva meene  

Jõuluprogramme on võimalik tellida 25.11-23.12 E-R algusaegadega 9.30, 11.30, 13.30 ja 15.30.

Kooligrupiga pääseb tasuta sisse 2 ning eelkooliealistega 3 saatjat. Programmi kestus on 1,5 tundi, hind 7€ lapse kohta. NB! Vajadusel on võimalik programmi läbi viia ka virtuaalselt - sel juhul kestab programm 60 minutit ja hinnaks on 5 € lapse kohta.

Pisikeste külastajate ja nende täismõõdus saatjate tervist arvestades on igal pool kättesaadavad desovahendid kätele ning gruppide vahele on jäetud piisavalt aega, et päkapikud jõuaksid oma valdused desinfitseerida ning tuulutada.

Laupäeviti ja pühapäeviti päkapikud puhkavad ehk siis neil nädalapäevadel jõuluprogrammi ei toimu.

Broneerimine SIIT või  730 0750,  53338188. Soovitame tellimisega alustada varakult, sest jõuluprogramm on populaarne ja vabad ajad broneeritakse kiiresti!

NB!  Päkapikumaa näol on tegemist eriprogrammiga ning seetõttu muud soodustused ei kehti.Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks