Ole originaalne! Telli endale või oma asutusele mininäitus spordimuuseumist!

Stendnäitus

  • Näituse koostamine, kujundus ja teostus, soovi korral raamid. 

Esemeline näitus

  • Eesti Spordimuuseumi ruumides (sisaldab teostust, ja paigaldust).
  • Väljaspool spordimuuseumi ruume (sisaldab teostust, transporti, pakkimist ja paigaldamist)

Ajutiste näituste kasutamine üritustel
Võimalik kasutada juba valminud ajutisi näituseid. Hind kokkuleppel.

Näituseinventari kasutamine
Võimalik kasutada näituseinventari (madalad ja kõrged postamendid ning vitriinid, stendid, valgustus). Hind kokkuleppel.

Plakatikomplekt "Meie olümpiavõitjad"
Võimalik tellida Eesti olümpiavõitjaid tutvustav plakatikomplekt. Komplekt on saadaval nii paberile trükituna kui kõvale PVC-alusele kleebituna.

Koolidele näituste laenutamine tasuta, kooli kanda jäävad ainult transpordikulud. Kõikide teiste huviliste puhul kehtivad kokkuleppehinnad.

Tundub põnev? Kirjuta meile info@spordimuuseum.ee

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks