Loomapere spordipäev

Lasteaed - 1. klass

Liikuvas ning mängulises tunnis rändame külla loomaperele, kes valmistub metsas toimuvaks spordipäevaks. Programmis uurime, kuidas erinevad loomad liiguvad ja millised spordialad on üleüldse olemas. Lisaks selgitame välja laste sportlikud tugevused ja huvid, et nad ennast paremini tundma õpiksid. Igaüks on milleski hea - tuleb vaid sobiv ala üles leida! Tunni juurde kuulub ka töötuba, kus iga laps saab meisterdada vahva mängu, mis aitab tunnis õpitut paremini omandada. 

Pärast programmi saavad kõik huvilised minna avastama ka muuseumi näituseid ning tutvuda sealsete vingete atraktsioonidega.

Programmi on võimalik tellida ka e-õppena ja keelekümblusena

Programmi põhiosa kestus: 1 tund

Tellimine SIIT, telefonilt 5333 8188 või haridus@spordimuuseum.ee


Lõuna spordimuuseumis!

Pärast külastust on võimalik gruppidel ettetellimisega muuseumis lõunat süüa.

Hind: tervislik wrap ja magustoit kokku 7 eurot inimene.

  • Lõunasöögi soovi palume ette teatada vähemalt 1 nädal enne külastust
  • Sööjate lõpparvu palume kinnitada kõige hiljem 2 päeva enne külastust
Lõunapakkumise menüüga saab tutvuda SIIN!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks