Meie kõigi mängud

4.-9. klass | Olümpiamängude eri!
Kutsume kõiki koolinoori osalema haridusprogrammi, kus liikuva tunni, arendavate mängude ja grupitöö käigus arutleme üheskoos tähtsamaid olümpiaväärtuseid: austus, sõprus ning eneseületus. Lisaks avastame ajaloolise spordisündmuse mitmekülgseid traditsioone ja tänapäeva. Soovi korral käsitleme programmis ka paralümpia teemasid.

Pärast programmi on osalejatel võimalik suunduda iseseisvalt avastama kogu ülejäänud interaktiivset muuseumi, kus saab kõige muu põneva hulgas näha ka Eesti olümpiavõitjate medaleid.

Programmi põhiosa kestus: 1 tund

Tellimine SIIT, telefonilt 5333 8188 või haridus@spordimuuseum.ee

Programmi on võimalik tellida ka keelekümblusena. Samuti võimalus tellida ka inglise keeles.


Lõuna spordimuuseumis!

Pärast külastust on võimalik gruppidel ettetellimisega muuseumis lõunat süüa.

Hind: tervislik wrap ja magustoit kokku 7 eurot inimene.

  • Lõunasöögi soovi palume ette teatada vähemalt 1 nädal enne külastust
  • Sööjate lõpparvu palume kinnitada kõige hiljem 2 päeva enne külastust
Lõunapakkumise menüüga saab tutvuda SIIN!


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks