Miniolümpia

Lasteaed-3. klass | Olümpiamängude eri!
Peamisi olümpiaväärtusi nagu austus, sõprus ja eneseületus tutvustavas programmis korraldame ise olümpiamänge! Tunni raames saab iga osaleja riietada end nii Eesti kui mõne teise riigi esindajaks. Legendaarse spordiürituse traditsioonidele omaselt toimuvad ka avatseremoonia, võistlused ning autasustamistseremoonia. Samuti riputatakse kõikidele võidukatele sangaritele kaela isetehtud kuldmedalid!

Pärast programmi lõppu saavad osalejad tutvuda ülejäänud muuseumiga, kus on ootamas mitmekülgne ja põnev püsiekspositsioon!

Programmi on võimalik tellida ka keelekümblusena. Täpsema info leiad SIIT!

Programmi põhiosa kestus: 1 tund

Tellimine SIIT, telefonilt 5333 8188 või haridus@spordimuuseum.ee

NB! Programmi on võimalik tellida ka inglise keeles.

Lõuna spordimuuseumis!

Pärast külastust on võimalik gruppidel ettetellimisega muuseumis lõunat süüa.

Hind: tervislik wrap ja magustoit kokku 7 eurot inimene.

  • Lõunasöögi soovi palume ette teatada vähemalt 1 nädal enne külastust
  • Sööjate lõpparvu palume kinnitada kõige hiljem 2 päeva enne külastust
Lõunapakkumise menüüga saab tutvuda SIIN!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks