Ajalooline võimla

Külastajaid ajas sada aastat tagasi viiv ajalooline võimla on meie esimese avamiskuu jooksul saanud suurimaks lemmikuks just kõige pisemate külastajate seas! Kuigi poksikott, matid, varbseinad, ronimisköied, kits ja ja hobune kannatavad igas vanuses ja kaalus madistajaid, siis tundub, et just pere noorimate jaoks on siin kõige pikemalt ringi möllamist. Vanemate jaoks on hea ka see, et võimla on kohe püsinäituse alguses, nii et pärast seda energialaengut on kõiki teisi atraktsioone lihtsam rahulikult koos nautida. Ajamasina seiereid aitavad sajandi tagusesse aega lükata ka võimalus ronida suurratta otsa, katsetada korvpalli leiutaja James Naismithi korvi ning jõutõstjatele pühendatud Krajewski kabinetis ootmatult kerge kangiga endast lurichjas pilt teha!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks