Bobikelk

Oled vaadanud telekast, kuidas sportlased mitmekesi rennis veidra kelguga meeletu kiirusega sõidavad? Nüüd on sinu võimalus!

Sõprade abiga saad kogeda täpselt sama. Istu bobi kelku, leppige kokku, kes teist juhib ja pane end valmis mõnusaks elamuseks! Bobikelgu juhtimine pole üldse nii kerge nagu tundub.

Vahetades sõpradega kohti, saad aimu kui palju tööd peab üks bobikelgutaja tegema, et kelgus edukalt hakkama saada.


Jagage kohad, istuge kelku ja vuhisega mööda jääd!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks