Rallisimulaator

Kuidas on võimalik rallida Tartu südalinnas 100 kilomeetrit tunnis muretsemata, et keegi viga saaks? Väga lihtsalt – te peate selleks lihtsalt spordimuuseumisse tulema! Meie rallisimulaatoril saad sõita nii ajaloolistel kui ka tänapäevastel radadel ning samamoodi valida ka erinevate ajastute legendaarsete masinate vahel. Hüperlai ekraan ja käte vahel värisev rool tekitavad tunde nagu oleksid ise WRC punktide pärast heitlemas!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks