Retrotuba

Meie retrotuba viib sind ajamasinaga 80ndate hruštšovkasse, tõelise spordifänni tuppa! Tahaksid kuulata vanakooli raadiost mõnda legendaarset Gunnar Hololei intervjuud või näiteks Valdo Pandi usutlust Paul Keresega? Või vaadata kineskooptelekast uuesti üle Erika Salumäe Barcelona kullasõidu ja autasustamise ning selle otsa nii Lurichit kui Barutot matil rassimas! Saad valida 20 raadioülekande ja 40 teleülekande hulgast just täpselt need ajaloolised hetked, mis sulle kõige põnevamad on!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks