VR-prillid

Ekstreemspordinäituse VR-prillidega saad osa enneolematutest kogemustest! Võimalusi on palju: võid sõita rulatajatega downhilli, tuhiseda koos sadade teiste suusatajate ja lumelauduritega lumisest mäest alla, lohesurfata türkiissinises meres või kogeda hoopis lendamist imeilusate mägede ja järvede kohal. Need ja veel mitmed vaated avanevad just ekstreemspordinäituse VR-prillidest! PS! Vaated on nii reaalsed, et võib lausa pea ringlema panna!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks