Elamuslik võitluskunstide näitus „Haarete saal”

Võitlusalade maailm kätkeb endas palju rohkemat kui vaid jõuproovi võitja selgitamiseks – see on ühtaegu nii kunst, teadus, filosoofia, meisterlikkus, sport kui ka religioon.

Uhiuus näitus „Haarete saal” toob välja võitluskunstide esindatust Eestis ja maailmas; kust on võitluskunstid üldse tulnud ja milline on nende kujunemislugu, väärtused ja eetika, popkultuuri ning palju muud. Loomulikult on spordimuuseumile omaselt näitusel ka mitmeid
Tutvu ka uue näituse raames valminud haridusprogrammiga "Must vöö vaimses tervises"!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks