[LÕPPENUD] Kõik mängu!Tõeline käed-külge elamusnäitus pallimängudest Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis. 

Pallimängunäitus „Kõik mängu!“ on spordimuuseumi ajaloo suurim näitus. Ja mitte lihtsalt näitus, vaid elamusnäitus.

Mida see tähendab?

Elamusnäitus tähendab väga lihtsalt öeldes seda, et meie eesmärgiks on näitust külastavatele spordisõpradele elamus pakkuda. Seda nii põnnidele, noortele, lapsevanematele ja miks mitte ka vanaemadele ja vanaisadele. 

Mõtled, et kuidas suudab muuseum 21. sajandil noori kõnetada? Uuenenud spordimuuseum suudab. Jutustame lahti meie spordi loo, andes samal ajal võimaluse end reaalselt proovile panna erinevate käed-külge lahendustega. Iga spordisõber teab, et oluline osa spordist on võistlusmoment, „Kõik mängu!“ näitus täidab paljude unistuse ja annab võimaluse enda võimeid võrrelda oma ala absoluutsete tippudega, saada neilt motivatsiooni ja nakatuda senisest veelgi enam spordipisikuga. Näitusel saab näha ja proovida Eestis esmakordselt kasutusel olevaid erilahendusi, mis pakuvad koostoimes korraga ülevaadet kõikidest Eesti populaarseimatest pallimängudest. 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks