[LÕPPENUD] Real Madrid. Sajandi kollektsioon.

Real Madridi jalgpalliklubi 21. sajandi suurimad võidud on jõudnud spordimuuseumisse!

AINULT KAKS NÄDALAT on kõigil jalgpallisõpradel võimalik näha maailma ajaloo edukaima jalgpalliklubi eriväljapanekut, mille sarnast pole nähtud ei Baltimaades ega Skandinaavias. Näitus kannab nime „REAL MADRID. SAJANDI KOLLEKTSIOON.“

Real Madridi esemed on otse Hispaania pealinnast, Santiago Bernabeu staadionilt ja väljapanekul on umbes poolsada eset suurimatest Real Madridi selle sajandi võidukatest finaalidest. Meistrite liiga, La Liga ja FIFA 20. sajandi parima jalgpalliklubi trofeed on mõned näited, neile lisanduvad komplektid mängusärkide ja -pallidega, muuseas ka Cristiano Ronaldo ja Karim Benzema omadega. Loomulikult on väljas ka klubi värskeima, 2018. aasta Meistrite Liiga komplekt koos mänguvormi, palli ja kapteni käepaelaga.

Eriväljapanek on Eesti Spordi- ja Olümpiamuusuemis 10.-23. augustini. Muuseum on erandkorras avatud iga päev, kaasa arvatud 20. augustil, kell 11-19. 

Tegemist on ühe erilise ja väärika väljapanekuga, millest ei saa ilma jääda!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks