Vahepala: Meeletu sport!

Nii nagu elus üldse, nii on ka spordis väga tähtis usaldada oma meeli. Võivad ju olukorrad seal vahelduda äärmiselt kiiresti, mistõttu tulebki õigete otsuste tegemiseks toimuvat selgelt tajuda – olgu selleks vaja väljakut mõõtmeid hinnata, palli lennutrajektoori jälgida, konkurentide tegutsemist tunnetada või midagi muud.

Spordimuuseumis saab igaüks kasutada ainulaadset võimalust panna oma meeled proovile erilistes tingimustes. Kui üldjuhul tegeletakse spordiga harjumuspäraselt valgustatud keskkonnas, siis muuseumi lauatennisesaal kutsub teid mängima ultraviolettvalgusesse ehk oludesse, kus sissejuurdunud tajusid usaldada ei saa. See aga muudabki ping-pongi tõeliselt põnevaks!

 

Avage oma meeled, keskenduge ning leidke üles enda varjatud võimed!


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks