[LÕPPENUD] Ekstreemspordinäitus „X-FAKTOR"

Kas tead, mis on ollie või tailwhip? Või kus on puuder ja kuidas käib surmasõlm? Spordimuuseumi ekstreemspordinäituse kangelased teavad! Neil on see eriline X-FAKTOR, mis sunnib neid hüppama lennukist välja, liuglema mööda lumiseid järsakuid, pühkima näolt kärestikupritsmeid ning haakima end rularambilt hoogu juurde saanuna kaljuseina külge. Äärmuslikes tingimustes harrastatavad alad on viimastel kümnenditel vallutanud nii südamed, tänavad, olümpia kui nüüd ka meie muuseumi!Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks