Reaktsioonisein

Ainuke atraktsioon, mille oma eelmisest püsinäitusest alles jätsime ja värskema lahendusega üles panime on reaktsioonisein. Põhjus lihtne – kuna see on lihtsalt nii populaarne! Reaktsioonisein on ka paljude muuseumit külastanud spordikuulsuste lemmik - Mart Poom on maininud, et on sarnast kasutanud ka oma klubikarjääri ajal treenimiseks ning kui Gerd Kanter seda ühel meie üritusel nägi, siis ei saanud teda reaktsiooniseina tagant enne ära, kui oli kõigile tulemuse ette teinud! Uues püsinäituses on nüüd võimalus lisaks tänastele ja kõigi aegade rekorditele reaktsiooniseinal näha ka VIPide tulemusi, millest esimese tegi Grit Šadeiko meie taasavamispäeval Terevisiooni otse-eetris 2020. aastal!

Lisaks muuseumis üles pandud reaktsiooniseinale on meil olemas ka teine samasugune reaktsioonisein, mida kasutame nii maja välistes haridusprogrammides kui turundusüritustel. Samuti on võimalus seina rentida oma üritusele, vaata lähemalt!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks