Reaktsioonisein

Ainuke atraktsioon, mille oma eelmisest püsinäitusest alles jätsime ja värskema lahendusega üles panime on reaktsioonisein. Põhjus lihtne – kuna see on lihtsalt nii populaarne! Reaktsioonisein on ka paljude muuseumit külastanud spordikuulsuste lemmik - Mart Poom on maininud, et on sarnast kasutanud ka oma klubikarjääri ajal treenimiseks ning kui Gerd Kanter seda ühel meie üritusel nägi, siis ei saanud teda reaktsiooniseina tagant enne ära, kui oli kõigile tulemuse ette teinud! Uues püsinäituses on nüüd võimalus lisaks tänastele ja kõigi aegade rekorditele reaktsiooniseinal näha ka VIPide tulemusi, millest esimese tegi oktoobris meie avamispäeval Terevisiooni otse-eetris Grit Šadeiko!

Lisaks muuseumis üles pandud reaktsiooniseinale on meil olemas ka teine samasugune reaktsioonisein, mida kasutame nii maja välistes haridusprogrammides kui turundusüritustel. 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks