Muuseumipood

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi muuseumipoest leiab kingi nii väikesele kui ka suurele spordisõbrale! 

Muuseumipoe valikus on Eesti korvpalli- ja võrkpallikoondise fännisärgid, mida saab osta soodsaima hinnaga Eestis. Muidugi ei puudu ka Kaarel Antonsi ja Kalle Voolaidi sulest valminud raamat „Eesti Spordi Lugu“, mis on ilmumise järel pärjatud mitmete tiitlitega. "Eesti spordi lugu" on Georg Hackenschmidti spordiraamatu auhinna laureaat ja tunnustatud muuseumide aastaauhinna tiitliga "Parim teadustrükis 2018".

Olümpiafännidel on võimalus soetada nostalgilise hõnguga 1980. aasta Moskva olümpiamängude Tallinna purjeregati maskott Vigri kui ka suveolümpiamängude maskott Miša. 

Lisaks on valikus erinevad sportlikud mängud ning vinged muuseumimeened tabavate lausetega spordist.

Valikuga muuseumipoe kaubast saab tutvuda ka meie veebipoes.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks