Aardejaht läbi kolme muuseumi

25.10.2021 - 27.10.2021
Oktoobrikuu koolivaheajal, 25.-27. oktoobril toimub lastelaager "Aardejaht läbi kolme muuseumi".

Kutsume 7-11-aastaseid lapsi seikluslikule aardejahile spordimuuseumisse, botaanikaaeda ja mänguasjamuuseumisse. Lisaks avastamisrõõmule ootab laagrilisi ees üks salapärane üllatus!
Laager toimub koolivaheaja esmaspäevast kolmapäevani kell 11-15 ning toimub kolmes vahetuses. Kui laps soovib sõbraga kindlasti samasse vahetusse saada, palume vanematel last registreerides sellest meile teada anda.

Laagritasu on 20 eurot päev, tasu sisaldab lõunasööki.

Registreerimine toimub Tartu Mänguasjamuuseumi kodulehel.

Lisainfo Facebookis siit!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks