Avatud hoidla võitis Muuseumiroti!

28.01.2022
Meil on tõesti väga hea meel, et lisaks kolmele nominatsioonile saime Eesti muuseumide auhinnagalal ka muuseumikogu arendaja laureaadiks projektiga "Spordimuuseumi innovaatiline avahoidla uue külastajateekonna keskse osana"!

Avatud hoidla on uuenduslik lahendus rikkalike muuseumikogude turvaliseks tutvustamiseks muuseumi külastusteekonna keskmes. Avatud hoidla pakub lisaks visuaalsele elamusele ka praktilist lisaväärtust – innovaatiline nutirakendus võimaldab külastajatel jõuda valitud museaalide infoni MuISis ning ribakoodilahendus hõlbustab meil teha inventuure.

Täname kõiki, kes spordipärandi kogumisele on aastate jooksul kaasa aidanud ning TMD Exhibitions ja Mark Baranini innovaatilise rakenduse arendamise eest!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks