"Avatud mänguväljade" programmi Spordimuuseumis sel aastal ei toimu

12.10.2020
Seoses uue püsiekspositsiooni viimistlustöödega on Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum sunnitud sel aastal "Avatud mänguväljade" paralleelprogrammis osalemisest loobuda.

Seda enam ootame teid aga taas oma muuseumisse juba alates 24. oktoobrist, mil avame oma uksed uue püsinäitusega. Uues püsinäituses ootavad teid rohkelt täiesti uusi väljapanekuid kuid samas oleme andnud uue kuue ka paarile vanale lemmikatraktsioonile.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks