Avatud on registreerimine koolivaheaja laagripäevadele

06.04.2022

Kutsume 8-12-aastaseid noori vingele laagripäevale "Terves kehas terve vaib!".


Tegevusterohkel laagripäeval avastame uusi sportlikke näituseid Tartus:

- AHHAA teaduskeskuses "Ahhaa, sport!"

- Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis ekstreemspordinäitus "X-FAKTOR"


Võtame AHHAAs mõõtu sportlikul orienteerumisrajal, kus parimaid ootavad ees auhinnad, ning paneme teadmised proovile vererõhuteemalises töötoas.

Spordimuuseumi ekstreemspordinäitusel ootavad ees lõbusad võistlused ja Digikaaslase mängud. Töötoas meisterdame kõik endale toreda ekstreemsporditeemalise meene, mille saab koju kaasa võtta!


Laagripäevad toimuvad 25., 26. ja 27. aprillil, mille seast saate valida endale sobilikuma. Laagri programm kestab kell 10:00-15:00. Pärast juhendatud programmi lõppu saavad lapsed muuseumisse ja teaduskeskusesse jääda edasi seiklema!


Osalustasu on 34€, mis sisaldab AHHAA ning Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi päevapileteid, juhendatud tegevusi ja lõunasööki.


Registreerimine on avatud kuni 21. aprillini või kuniks kohti jätkub. Soovitud kuupäeval laagrikoha kindlustamiseks soovitame registreerida esimesel võimalusel! 

Registreeri oma laps sportlikule laagripäevale siin!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks