Dakari sangarid Toomas Triisa ja Mart Meeru spordimuuseumis

03.02.2017 , 17.00
Dakar Rally 2017 sangarid on koju jõudnud ja tulevad 3. veebruaril kell 17 Spordimuuseumisse, kus huvilistel on võimalik meestega pilti teha, küsimusi küsida ja kuulata muljeid ühe maailma kõige karmima võistluse käigust.


Jaanuari alguses elas kogu Eesti kaasa kahe kange, Mart Meeru ja Toomas Triisa, vägitegudele Dakari Rallyl, kus eestlased võistlesid ühes kõige keerulisemaks tituleeritud kategoorias- Malle Moto klassis, kus sisuliselt igasugune kõrvaline abi tsiklite hooldamisel keelatud oli. Juba see, et mõlemad mehed finišisse jõudsid, oli omaette ime. Ajalukku kirjutasid mehed end veelgi tugevamalt sisse tänu oma tulemustele- oma võistlusklassis oli Toomas Triisa esimene ja Mart Meeru kuues.

Näha saab ka erinevaid Dakarilt pärinevaid esemeid ja fotosid!

Levitage sõna ja võtame sangarid Tartus väärikalt vastu!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks