Viimane "E-MÄLULAHING" juba sel neljapäeval!

Neljapäeval, 14. mail kell 19.00 toimub "E-MÄLULAHING" Facebook LIVE’is viimast korda! Osalemine on loomulikult tasuta ning Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi Facebooki lehel.

Kuna Vabariigi Valitsuse kehtestatud eriolukord kestab 17. maini ja lubasime mälumänge korraldada eriolukorra lõpuni, siis 14. mail toimuv "E-mälulahing" jääb seetõttu viimaseks.

Spordimuuseum on ikka üksjagu aastaid juba seda mälumänguasja ajanud. Küll öösiti, küll pubides, küll kõige kõrgemal tasemel. Aga midagi sellist pole me veel kunagi varem teinud. Kuna meie väga populaarsed O'Learyse mälulahingud eriolukorra tõttu mõneks ajaks pausile on pandud, pakume seniks igaühele sobilikku ja erinevaid teemasid katvat e-alternatiivi!

Mäng on helita (võimalik taustamuusika välja arvatud), küsimused on nähtaval ekraanil. Mängime aususe peale, kõrvalist abi ei kasuta, mitmekesi mängida on loomulikult lubatud. Kokku on 15 küsimust, iga küsimust näeb videos 2 minutit. Teemad spordimuuseumile omaselt keskmisest suurema spordikallakuga, aga mitte ainult - umbes pooled küsimused on ka teistest valdkondadest.

Pärast kõigi küsimuste esitamist on vastuste formuleerimiseks ning teele panekuks aega 5 minutit - selle ajaperioodi jooksul näitame kõik küsimused ka ca 15 sekundi jooksul üle. Seejärel näitame otseülekandes ka õigeid vastuseid. Vastused saab saata Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi Facebooki lehe sõnumitesse või urmet@spordimuuseum.ee. Palun ärme kommentaariumisse vastuseid kirjuta, et kõigil oleks huvitav.

Mängud toimuvad kord nädalas, igal neljapäeval kell 19.00 kuni eriolukorra lõppemiseni. Tublimaid ja aktiivsemaid võime sellisel juhul suisa premeerida!

"E-mälulahingu" Facebooki ürituse leiad SIIT. 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks