E-õppe seansid Spordimuuseumiga

Eelmisel nädalal toimus Spordimuuseumi haridusosakonna juhataja Marju Looritsa eestvedamisel e-õppe tund, kus räägiti suvistest olümpiamängudest. Meie auväärt virtuaalkülalisteks olid Jõhvi põhikooli 5. klassi õppurid, paar päeva hiljem ammutasid uusi teadmisi sama kooli vanemate klasside noored.


Õpetajate tagasiside põhjal võib eeldada, et nii lapsed kui pedagoogid jäid kogetuga vägagi rahule. Kiideti tunni sisukust ja atraktiivsust. "Tund oli väga vahva. Kuna meil koolis on kooliolümpiamängud alati samal aastal suveolümpiamängudega, siis oli see hea soojendus sügiseseks KOM-ks. Sain ise päris mitu mõtet, kuidas koostada viktoriini ja milliseid küsimusi sinna panna," kommenteeris osalejate sekka kuulunud õpetaja vahetuid emotsioone. 

Siinkohal ootame teisigi haridusasutusi enda põnevatesse e-õppe programmidesse. Sobivaid teemasid ning tegevusi leidub erinevatele vanusegruppidele, põnevate tarkuseterade saatel on mõnus suunduda spordirohkesse puhkuseperioodi, mida iseloomustavad jalgpalli EM ja Tokyo olümpia.

Täpsema informatsiooni leiad SIIT.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks