Eesti oluliste spordihetkede valimine

27.04.2020
27. aprilli Rüütli 15 podcasti episoodis saab järje juba korra laual olnud teema ning juttu tuleb olulisemate spordihetkede valimisest Eestis.

Spordimuuseum on ühes rahva häälega välja valinud kümme hetke kõige olulisemat momenti Eesti spordiajaloos. Rõhutame, et tegemist on mitteametliku ning kindlasti mitte lõpliku nimistuga, sest uusi ja erakordseid saavutusi tuleb järjest juurde ning täna erilisena tunduv hetk võib tulevikus mõne teise momendi kõrvalt vaadatuna hoopiski kahvatuda.

Olulisi Eesti spordihetki tutvustavad Kalle Voolaid, Urmet Paloveer ja Rait Männik.

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi Rüütli 15 podcasti varasemaid saateid ja uut episoodi saad kuulata SIIT. 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks