ÜLESKUTSE: mis on Sinu meelest Eesti spordiloo eredaim hetk?

17.04.2020
17. aprilli Rüütli 15 podcasti episood keskendub Eesti spordi hetkedele, millele me ikka ja jälle tagasi vaatame. Kas need erilised hetked saavad olla ainult positiivsed või kuuluvad sinna hulka ka veidi nukramad lood? Kaasaegse spordi algusajast kuni tänase päevani leiab Eesti spordi loost nii valusaid kaotusi kui ka märkimisväärseid võite - kuidas siis ikkagi valida seda kõige erilisemat.


Tegime valimise natuke lihtsamaks ja anname ette 21 märkimisväärsemat hetke spordiajaloost, millest palume Sinul ära märkida 10 kõige erilisemat!

Kui sul on mõttes veel mõni hetk, mis meie valikust puudub, siis küsitluse lõpus märgi see kindlasti ära.

Sinu arvamus on oluline! 

Küsitluse leiad SIIT.

Rüütli 15 podcasti episoodi leiad SIIT. 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks