Otsime turundustalenti!

30.01.2019

Kas Sind kõnetavad põnevad väljakutsed turundusmaailmas? Tunned end sotsiaalmeedias kui kala vees ja kirjutad tekste, mis köidavad lugema? Soovid leida töökohta, mille mitmekülgsus ja ambitsioonikus kujundab Sinust tõelise turundusproffi? 

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi meeskond otsib turundustalenti! Tule ja teosta end auhinnatud muuseumis, kus igavust ei tunta ja loovusel pole piire! 

Kandideeri kohe ja teeme koos ägedaid asju!


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks