Eesti Spordiajaloo Seltsi XII konverents

28.11.2017

Tartus, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis toimub 28. novembril algusega kell 13.00 Eesti Spordiajaloo Seltsi XII konverents teemal „NSV Liidu rahvaste talispartakiaadid“, kus oma meenutusi jagavad mitmed erinevatel spartakiaadidel osalejad.

Oodatud on kõik huvilised!

Konverentsi kava on leitav SIIT

Lisainfo Spordiajaloo seltsi kodulehel http://esas.ee/uudised/taiskogu-koosoleku-ja-konverentsi-kava

või Enn Mainla, tel 56497632


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks