Eesti spordifilmid, mida peab kindlasti nägema!

10.04.2020
10. aprilli Rüütli 15 podcasti episood keskendub sporditeemalistele Eesti filmidele, mida kindlasti võiks vähemalt korra elus näha.

Spordimuuseumi teadur Kalle Voolaid, peavarahoidja Kaarel Antons ning arendusspetsialist Urmet Paloveer on välja valinud enda kolm lemmikut nii uuemast kui vanemast ajast, mida on just eriti sobilik vaadata täna, kui aega on meil kõigil justkui rohkem, aga sporti tavapärasest vähem.

Muuhulgas kuuleb meie podcastist, milliseid meie kogude esemeid Eesti spordifilmides rekvisiitidena kasutatud on. Tasub kuulata!

Täpsema info ja uue podcasti episoodi leiad SIIT. 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks